848 kere görüntülendi

Sık Sorulan Sorular

Doğrudan Satış Nedir?
Doğrudan satış,satış temsilcilerinin ürün ve hizmetleri evlerde ve sabit satış noktası olmayan diğer yerlerde,müşteriler ile yüz yüze görüşerek doğrudan pazarlamasıdır.Doğrudan satış sisteminin en büyük avantajı kişilerin kendi işlerinin sahibi olmasının yanı sıra esnek çalışma saatleri ile kendi kazançlarını kendilerinin belirlemesidir.Forivia,Satış ve Pazarlama Planı kişilerin işlerini büyütmesi ve kazançlarını arttırması için azim ve kontrolü sizin elinize verir.
İade ve Değişim 
Foriviadan satın aldığınız tüm ürünlerde 30 gün değişim hakkınız bulunmaktadır.Değişim için gönderdiğiniz tüm ürünleri faturası ile birlikte ambalajı ve ürünün kendisine herhangi bir zarar vermeden göndermeniz gerekmektedir.
 Aynı zamanda ürünleriniz için ücret iadesi talebinizi de benzer şartlarda 7 gün içinde yapabilirsiniz.
 Kampanya ile kazanılan ürünlerde iade uygulaması bulunmamaktadır.

Temsilciliğimi İptal Ettirebilir miyim?
Tabiki.Ancak Forivia sizden herhangi bir aidat,üyelik yenileme vs,gibi bir bedel talep etmediğinden temsilciliğinizi iptal etmenize gerek yok.6 ay boyunca sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz otomatik olarak silinecektir.

Primimi Ne Zaman ve Nasıl Alabilirim?
Her ayın primleri bir sonraki ayın 5'inde Forivia'nın sistemine işlenir.Dilerseniz,ürün alımlarında kullanıp,priminizden düşebilirsiniz.İşlenen Priminiz 50 Liranın üzerindeyse anlaşmalı bankaya ayın 15'inde yatar.
Kazandığım Puanlar Her Ay Sıfırlanıyor mu?
Puanlar 1 aylık performansımız sonucunda toplanır ve bu puanlarla hangi seviyeye ulaştıysak,o seviyeden primimizi hak ederiz.Hak ettiğimiz prim sonucu puanlarımız sıfırlanır Ve bir sonraki ay yeniden toplamaya başlarız.
Şifremi Unuttum.Nasıl Öğrenebilirim?

www.forivia.com adresine girdiğinizde sağ üst köşede temsilci girişi alanı bulunmaktadır.Bu alana tıkladığınızda şifremi unuttum linkini görebilirsiniz.Bu sayfaya girdiğinizde kayıt sırasında kullandığınız cep telefonu numarasını yazarak kayıt bilgilerinizi sms olarak alabilirsiniz.
Ürünler Nerede Üretiliyor?
Forivia sunduğu tüm ürünlerde öncelikli olarak yerli üretimi tercih etmektedir.Tüm tekstil ve benzeri grupların üretimi Türkiye'de gerçekleşmektedir.Takı ve aksesuar grubu da %90 oranında Türkiye'de üretilmektedir .Ancak belirli hammaddelerin Türkiye'den temin edilememesi durumunda yurt dışından temin edilmektedir.Proclin temizlik ürünlerinin tamamı Türkiye'de üretilmektedir.

 
Eklenme: 2 yıl 9 ay önce
Güncellenme: 2 yıl 9 ay önce

Eklenmiş herhangi bir yorum bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun!