1.225 kere görüntülendi

Forivia Hakkında

    Forivia Türkiye'de Doğrudan Satış sektöründe yer alan ilk Türk firmalarından biridir. 20 yılı aşkın süredir tekstil  sektöründeki faaliyetlerini devam ettirmektedir.Bunun yanı sıra yeni geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunmak amacıyla kurulan FORİVİA,oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeliyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Ürün yelpazesi içinde takı,giyim,aksesuar,mikrofiber temizlik ürünleri,doğral konsantre temizlik serisi kendi markaları ile yer almaktadır.Ayrıca İtalya'nın ünlü kozmetik markası Bottege Verde 2013 itibari ile Forivia kataloğunda yer almaktadır.Bottege Verde doğal kozmetik konsepti ile tanınan Avrupa'da 600'ün üzerinde mağazası ile parekende sektöründeki önemli firmalardan biridir.Türkiye'de sadece Forivia kataloglarında yer almaktadır.
      Forivia,takı ve aksesuar alanında doğrudan satış sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahiptir.Proclin markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından biridir.
   Forivia,ürün çeşitliliğinin yanı sıra oluşturduğu çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır.Forivia 18 yaşını doldurmuş her birayin yapabileceği kadar kolay bir iştir.
     Forivia'nın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir.
Eklenme: 2 yıl 9 ay önce
Güncellenme: 2 yıl 9 ay önce

Eklenmiş herhangi bir yorum bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun!